Nasza fascynacja
- Wiatr

Wiatr jest zjawiskiem powszechnym i wykorzystywanym przez ludzi na ich użytek już od tysięcy lat. W odległej przeszłości, zanim pojawiły się maszyny parowe, stanowił motor rozwoju przemysłowego, dziś postrzegany jest przez wielu jako główne źródło energii odnawialnej.

OFERTA - MHS - Monitorowanie obciążeń konstrukcji hal stalowych

Oferta na świadczenie e-usług w zakresie obsługi systemu wczesnego wykrywania zagrożeń w halach stalowych.

MHS - System informatyczny do monitoringu i informowania o stanach zagrożenia w halach stalowych powstał     w odpowiedzi na zachowania rynku dążące do zwiększenia bezpieczeństwa w obiektach wielkopowierzchniowych.

Istotą systemu jest informowanie, alarmowanie, a przede wszystkim zapobieganie sytuacjom krytycznym, poprzez badanie pomiarów wykonywanych przez czujniki rejestrujące takie zmienne jak np. naprężenia konstrukcji, zadymienie pomieszczeń, zmiany temperatury, wilgotności i inne zmienne istotne dla danego odbiorcy.

Czujniki przystosowane są do funkcjonowania w temperaturach od -40oC do +80oC. Instalacja urządzeń może być dokonywana na konstrukcji zarówno w trakcie budowy jak i w halach już oddanych do użytku - proces ten nie jest inwazyjny.

Zmienne zarejestrowane przez czujniki, trafiają do aplikacji online, która weryfikuje ich przystawalność do norm bezpieczeństwa. W ramach e-usługi, która jest nieodłączną częścią systemu, zarządca hali dostaje dostęp      do następujących funkcjonalności:

-zdalnego monitoringu zmiennych obiektu

-śledzenia zachodzących zmian

-informowania o zagrożeniach

-informowania o prognozie pogody – uwzględniającej prędkość wiatru, temperaturę, występowanie opadów, stopień nasłonecznienia

-wykonywania raportów i analiz uwzględniających zagrożenia

-tworzenia bazy serwisantów i służb ratunkowo-interwencyjnych

-zamawiania online usług podmiotów zarejestrowanych w bazie danych systemu MHS

W wypadku zarejestrowania przez system pomiarów zbliżonych do stanów granicznych/krytycznych konstrukcji – system generuje wiadomość SMS do zarządcy hali  z informacją diagnozującą powstanie zagrożenia.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane przy tworzeniu systemu informatycznego, umożliwiają modyfikowanie        i rozwijanie MHS o funkcjonalności dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

MHS to:

- bezpieczeństwo

- kontrola i diagnoza zagrożeń

- szybkie reagowanie i łatwe zarządzanie w sytuacjach podwyższonego ryzyka

- szybki dostęp do bazy danych grup interwencyjnych

Oferta MHS skierowana jest do:

- firm zajmujących się budową hal stalowych,

- firm posiadających hale stalowe,

- zarządców obiektów wielkopowierzchniowych

-firm usługowych, interwencyjnych, serwisowych z sektora budowlanego, w szczególności specjalizujących się     w odśnieżaniu dachów i wszelkiego rodzaju usługach zajmujących się konserwacją stałych elementów hal.

Do dyspozycji oddajemy Państwu wersję demo e-systemu MHS. Aby się zalogować, wystarczy w banerze logowania (prawa część strony) w miejsca login i hasło wpisać słowo: demo i kliknąć przycisk Zaloguj. Następnie należy z listy systemów wybrać MHS24 i po ukazaniu się formularza logowania, ponownie wpisać w pola login i hasło słowo: demo.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt tel. (42)236-75-65 lub  e-mailowy: biuro@ventenergy.pl
Pomyśl o środowisku! Zamiast drukować- zapisz tę stronę w moich ulubionych!

Login:
Hasło
Zaloguj